Drobečková navigace

Úvod > Služby > Zahradní nábytek

Zahradní nábytek

Na zahradě nebo na terase můžete trávit krásné chvíle relaxace i aktivního odpočinku. Vytvořte z vaší zeleně další pohodlně vybavenou místnost. Rozšiřte váš dům a zařiďte si obývák pod otevřenou oblohou.

Rádi zhotovíme zahradní nábytek přesně na míru vašim představám. Přizpůsobíme jej danému prostředí, velikosti zahrady, stylu domu či dalšímu vybavení jako gril, udírna nebo zastřešená část plochy. Zajistíme pro vaše posezení dostatek míst pro celou rodinu, praktické úložné prostory i odkládací plochy.

Pří výrobě venkovního nábytku vždy klademe důraz na vysoce kvalitní materiál. Společně s odolným dřevem vždy volíme i speciální povrchovou úpravou, která zvýší odolnost a výrazně prodlouží životnost vybavení vystavené venkovním vlivům. Nábytek bude krásný bez nutnosti časté údržby či oprav ochranného nátěru. Zahradní nábytek musí snášet přímé sluneční záření i déšť.

Nechte se inspirovat u již zhotovených projektů nebo si navrhněte svůj vlastní styl. Jsme tady pro vás a dáme vám k dispozici nejen naši profesionálně vybavenou dílnu, ale i letité zkušenosti. Budeme se řídit přednostně vaším přáním.

Vždy dodržujeme sjednanou dobu výroby i částku. Jsme si jisti, že s naší prací budete spokojeni.