Drobečková navigace

Úvod > Služby > Obývací pokoje na míru

Obývací pokoje na míru

Obývací pokoj je srdcem celého domu. Je místem, kde se rodina setkává nejčastěji a kde spolu můžete trávit volný čas. Obývací pokoj by měl každému členu rodiny poskytnout dostatečný prostor a pohodlí. Vaše společná místnost může působit kompaktně, a přesto dovolí každému realizovat svou vlastní představu.

Dominantou vybavení pokoje standardně bývá stěna s dostatkem úložných prostor, s dostatečným prostorem pro současnou televizní a audio techniku. Knihovna, skříňky a další policové vybavení však nemusí v každém bytě přesně kopírovat masovou produkci velkých obchodních domů.

Obývací pokoje na míru

Vzdušné moderní sestavy

Dokážeme pro vás navrhnout velmi vzdušnou moderní sestavu, jednoduché a praktické vybavení s možností snadných obměn a dotváření doplňky, stejně tak jako nábytek inspirovaný starými styly. Je jen na vás, jakému typu designu dáváte přednost.

Na základě vaší konkrétní představy naše zakázkové truhlářství vypracuje přesný návrh a ten použitím profesionálního vybavení a kvalitního materiálu i realizujeme. Inspirovat se můžete samozřejmě i v naší galerii již zpracovaných zakázek. Váhavým klientům nabízíme rovněž konzultaci našich zkušených bytových designérů. Pracujeme se všemi typy materiálů, od klasických nejčastěji používaných našich dřevin až po vzácné a exotické druhy.