Drobečková navigace

Úvod > Služby > Ložnice na míru

Ložnice na míru

Ložnice je místností neméně důležitou. Je to místo vyhraněné pouze a jenom vám, místo pro příjemnou relaxaci a zotavení po dlouhém dni. Ložnice je rovněž často spojena s místem převlékárny a šatny. Musí tedy dokonale spojovat příjemný a klidný design s dostatkem úložných prostor. Přesto se nemusí omezit pouze na běžnou sestavu vysokých skříní a postele s nočními stolky.

Originální ložnice

I v ložnici je dostatek prostoru pro originální řešení. V místnosti je možné zajímavě pracovat s policemi, odkládacími plochami, různě vysokými skříněmi. Prostor se dá vybavením vhodně rozčlenit. V dostatečně velkém prostoru může vzniknout místo pro samostatnou šatnu, s perfektním systémem úložných polic a ploch. V menších bytech je možné část ložnice i zajímavě prakticky využít a rozšířit o klidný pracovní kout.

Nábytek do ložnice na míru

Ať už se chcete ponořit do svého světa v decentním klidném designu s knihovnou nebo toužíte po moderní sestavě. Nemusíte se smířit s kompromisem a toto prostorově náročné vybavení zajišťovat přes obchodní domy. 

Rádi vám v našem truhlářství v Českých Budějovicích navrhneme a zhotovíme vybavení přesně podle vašeho vkusu a přání. Pracujeme s velmi kvalitním materiálem, snažíme se o maximální dodržení příznivých cen a dodržení termínů dodání zakázky. Nemusíte se starat ani o následnou montáž. Kompletní vybavení vám dovezeme a ustavíme přímo na místo.