Drobečková navigace

Úvod > Služby > Interiéry na míru

Interiéry na míru

Nenašli jste v katalozích vybavení, které by vás skutečně zaujalo? Chcete vtisknout vašemu interiéru svou vlastní představu? Vaše zadání je pro nás určující. S profesionální zkušeností a za použití nejkvalitnějších materiálů naše zakázkové truhlářství váš interiér vybaví přesně podle vašeho přání.

Interiéry denních provozů

Váš návrh dokážeme přesně zrealizovat. Nebudeme vám vnucovat zjednodušující řešení, naopak. S letitou zkušeností navrhneme, jak váš nápad ještě rozšířit, jak dodat další praktické využití. Některé typy podnikatelské činnosti doslova závisí na prvním dobrém dojmu. Nebojte se být originální! Vaše restaurace nebo bar zaujmou vaše zákazníky už při prvním rozhlédnutí. Umíme pracovat se správným odhadem zatížení nábytku, frekvence a míry jeho opotřebení v denním provozu. Můžeme tedy garantovat, že krásný a nový vzhled si námi zhotovené vybavení skutečně udrží.

Interiéry na míru

Našim zákazníkům garantujeme nejen rozumnou výše míry investice do nového interiéru. Garantujeme i její trvalou hodnotu.

Interiéry domácností

Stejně pečlivou práci vám zajistíme i při realizaci interiéru vašeho domova. Zde pro každou místnost platí jistá specifika. Pro vybavení kuchyně je třeba myslet zejména na praktickou stránku, maximální využití úložných a odkládacích ploch, bezpečnou výšku. Dětský pokoj na míru zas může být snadno navržen tak, aby rostl a jednoduše se měnil postupně s proměnami vašich dětí. Obývací pokoj na míru pro vás jistě má být místem společného setkání a pohodlí.

Poradíme si se všemi typy interiérů. Vaši představu zrealizujeme rychle a kvalitně bez ohledu na náročnost zadání.