Drobečková navigace

Úvod > Služby > Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek

Vybavení koupelny se v průběhu let proměňuje ze sériově vyráběných celků do velmi originálních a vkusných interiérů. Do koupelen se vrací původní přírodní materiál, nové tvary i možnosti. Často se i zvětšuje daný prostor a ten dává ve vybavení mnohem zajímavější možnosti.

Rádi vám pomůžeme při změně vaší koupelny nebo vám budeme k ruce při zařizování nové. Nemusíte se omezovat na výběr z katalogů velkých dodavatelů. Přizpůsobte interiér vašeho bytu vašim přáním.

S ohledem na vlastní dlouholeté zkušenosti vám rádi pomůžeme zvolit nejvhodnější materiál i kombinace s dalšími prvky jako je sklo, ocel, keramika atd. Zároveň vám pomůžeme zajistit co nejefektivnější využití prostor s úložnými prostory a v jednoduchém přístupu. Vždy klademe velký důraz i na snadnost údržby. Pro povrchové laky a barvy volíme vždy vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné prostředky. Koupelnový nábytek je vystaven vysoké vzdušné vlhkosti i přímému styku s vodou. Zajistíme, aby námi zhotovené vybavení splňovalo veškeré nároky na estetický dojem i v prostředí náročném pro dřevo.

Kdykoli se na nás obraťte. Každý klient je pro nás důležitý. Budeme věnovat profesionální péči malým úpravám stejně tak jako velkým interiérům.