Drobečková navigace

Úvod > Služby > Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou ideálním řešením jak elegantně a prakticky uložit velké množství oblečení, doplňků, textilního vybavení domácnosti. Jsou ideálním řešením nejen pro malé byty, které bojují doslova o každou část prostoru.

Vestavěné skříně na míru

S přibývajícími členy domácnosti přirozeně roste i množství sezonního oblečení, které je třeba na delší dobu prakticky uložit. Jistě každý chce mít ve svém oblečení přehled, možnost snadno a kdykoli najít oblíbené kousky. Vestavěné skříně velmi dobře pracují s minimálním prostorem. Do vyšších částí tak můžete snadno odklidit méně často užívané věci a přesto je máte stále po ruce. Prostřední části zas dovolují uložení velkého počtu oblečení na ramínka, nemusíte se tedy obávat poslední chvíle, kdy na oblečení přijde řada a bude třeba je znovu přežehlit a upravit. Spodní část je ideální pro obuv nebo zavazadla.

Design vestavěných skříní

Velikou výhodou vestavěných skříní je i jejich design. Na přední posuvné dveře je možné umístit zrcadla, tedy další praktický prvek. Volba mezi barevnými variantami sahá od přírodního dřeva až po moderní barvy, laky a další úpravy. Skříň tedy velmi snadno zapadne do celkového ladění interiéru. Může se stát jeho nenápadnou součástí, stejně tak jako výrazným oživujícím prvkem.