Truhlářství Janda
Výroba nábytku
na míru

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou ideálním řešením jak elegantně a prakticky uložit velké množství oblečení, doplňků, textilního vybavení domácnosti. Jsou ideálním řešením nejen pro malé byty, které bojují doslova o každou část prostoru.

Vestavěné skříně na míru

S přibývajícími členy domácnosti přirozeně roste i množství sezonního oblečení, které je třeba na delší dobu prakticky uložit. Jistě každý chce mít ve svém oblečení přehled, možnost snadno a kdykoli najít oblíbené kousky. Vestavěné skříně velmi dobře pracují s minimálním prostorem. Do vyšších částí tak můžete snadno odklidit méně často užívané věci a přesto je máte stále po ruce. Prostřední části zas dovolují uložení velkého počtu oblečení na ramínka, nemusíte se tedy obávat poslední chvíle, kdy na oblečení přijde řada a bude třeba je znovu přežehlit a upravit. Spodní část je ideální pro obuv nebo zavazadla.

Design vestavěných skříní

Velikou výhodou vestavěných skříní je i jejich design. Na přední posuvné dveře je možné umístit zrcadla, tedy další praktický prvek. Volba mezi barevnými variantami sahá od přírodního dřeva až po moderní barvy, laky a další úpravy. Skříň tedy velmi snadno zapadne do celkového ladění interiéru. Může se stát jeho nenápadnou součástí, stejně tak jako výrazným oživujícím prvkem.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Aktuality

Staňte se našimi přáteli i na Facebooku. Naleznete zde nejnovější fotografie z našich realizací.
VSTUPTE ZDE ↓

https://www.facebook.com/truhlarstvijanda?fref=ts

Jídelní stůl - NAPRODEJ

více v aktualitách