Truhlářství Janda
Výroba nábytku
na míru

Dětské pokoje na míru

Vybavení dětského pokoje se nemusíte obávat. Přes jeho zdánlivou častou proměnlivost, podle toho jak vaše dítě postupně roste a mění se jeho potřeby na obývaný prostor, může být jeho řešení velmi snadné, funkční a dlouho trvající.
V souladu s vašimi představami vám pomůžeme navrhnout ideální sestavu, která poroste s vašimi dětmi. Dostatek úložných prostor, dostatek místa pro hraní. Vhodný nábytek, který je možné postupně zvyšovat nebo snižovat. Vaše dítě jistě přivítá prostor, který bude perfektně uzpůsobený jen jemu. Rovněž pro vás bude praktický ráz pokoje velkou úsporou času s obměňováním prvků a stejně tak i peněz za jejich pravidelné pořizování.

Dětské pokoje na míru

Praktický nábytek

Praktický nábytek však zdaleka nemusí být nudný. Pokoj může být navržen tak, aby se dal snadno upravit doplňky. Nadčasové moderní tvary dodají možnosti snadných změn i v barvách (lakování, dýhy) nebo kování.
Inspirujte se v naší galerii pokoji, které jsme již pro naše zákazníky realizovali. Rádi vám rovněž poradíme přesně s ohledem na přesnou dispozici vašeho domu a velikosti rodiny. Naše truhlářství JANDA - truhlářství České Budějovice vám pomůže pro vaše děti připravit krásné a kvalitní vybavení, ve kterém se budou dobře cítit a hlavně. Dlouho poroste s nimi.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Aktuality

Staňte se našimi přáteli i na Facebooku. Naleznete zde nejnovější fotografie z našich realizací.
VSTUPTE ZDE ↓

https://www.facebook.com/truhlarstvijanda?fref=ts

Jídelní stůl - NAPRODEJ

více v aktualitách