Truhlářství Janda
Výroba nábytku
na míru

Koupelnový nábytek

Vybavení koupelny se v průběhu let proměňuje ze sériově vyráběných celků do velmi originálních a vkusných interiérů. Do koupelen se vrací původní přírodní materiál, nové tvary i možnosti. Často se i zvětšuje daný prostor a ten dává ve vybavení mnohem zajímavější možnosti.

Rádi vám pomůžeme při změně vaší koupelny nebo vám budeme k ruce při zařizování nové. Nemusíte se omezovat na výběr z katalogů velkých dodavatelů. Přizpůsobte interiér vašeho bytu vašim přáním.

S ohledem na vlastní dlouholeté zkušenosti vám rádi pomůžeme zvolit nejvhodnější materiál i kombinace s dalšími prvky jako je sklo, ocel, keramika atd. Zároveň vám pomůžeme zajistit co nejefektivnější využití prostor s úložnými prostory a v jednoduchém přístupu. Vždy klademe velký důraz i na snadnost údržby. Pro povrchové laky a barvy volíme vždy vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné prostředky. Koupelnový nábytek je vystaven vysoké vzdušné vlhkosti i přímému styku s vodou. Zajistíme, aby námi zhotovené vybavení splňovalo veškeré nároky na estetický dojem i v prostředí náročném pro dřevo.

Kdykoli se na nás obraťte. Každý klient je pro nás důležitý. Budeme věnovat profesionální péči malým úpravám stejně tak jako velkým interiérům.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Aktuality

Staňte se našimi přáteli i na Facebooku. Naleznete zde nejnovější fotografie z našich realizací.
VSTUPTE ZDE ↓

https://www.facebook.com/truhlarstvijanda?fref=ts

Jídelní stůl - NAPRODEJ

více v aktualitách